FINALNA SKUPINA:

1
Pejovnik Janez                  
1.   Pejovnik Janez              
2
x                  
        Pejovnik Janez          
3
Ofič Peter                  
    Ofič Peter              
4
Lesnik Andrej                  
5.-8.           Pejovnik Janez      
5
Sterže Branko                  
5.-8.   Sterže Branko              
6
Šetina Božo                  
        Tešanović Spasoje          
7
x                  
    Tešanović Spasoje              
8
Tešanović Spasoje                  
3.-4.               Pejovnik Janez  
9
Hankušić Mevludin                  
3.-4.   Hankušić Mevludin              
10
x                  
        Hankušić Mevludin          
11
Uršej Niko                  
    Repnik Marjan              
12
Repnik Marjan                  
5.-8.           Hankušić Mevludin      
13
Lipuš Sašo                  
5.-8.   Lipuš Sašo              
14
Marković Živorad                  
        Pejovnik Jure          
15
x                  
    Pejovnik Jure              
16
Pejovnik Jure                  
2.                  

 

 MALI FINALE:

1
x                  
1.   Lesnik Andrej              
2
Lesnik Andrej                  
        Lesnik Andrej          
3
Šetina Božo                  
    Šetina Božo              
4
x                  
5.-8.           Uršej Niko      
5
x                  
5.-8.   Uršej Niko              
6
Uršej Niko                  
        Uršej Niko          
7
Marković Živorad                  
    Marković Živorad              
8
x                  
3.-4.               Kosec Jože  
9
Sobiech Silvo                  
3.-4.   Sobiech Silvo              
10
x                  
        Serdinšek Igor          
11
Serdinšek Igor                  
    Serdinšek Igor              
12
Volmaier Jože                  
5.-8.           Kosec Jože      
13
Kajžer Boris                  
5.-8.   Kosec Jože              
14
Kosec Jože                  
        Kosec Jože          
15
x                  
    Hladnik Adolf              
16
Hladnik Adolf                  
2.