FINALNA SKUPINA:

 

1
Pejovnik Janez                
1.       Pejovnik Janez        
2
Šetina Božo       3/0        
    Lesnik Andrej            
3
Lesnik Andrej   3/0            
            Pejovnik Janez    
4
Ofič Peter           3/1    
5.-6.   Pejovnik Jure            
5
Peovnik Jure   3/1            
        Pejovnik Jure        
6
Uršej Niko       3/0        
3.-4.               Pejovnik Janez
7
Tešanović Spasoje               3/1
3.-4.       Tešanović Spasoje        
8
Serdinšek Igor       3/0        
    Sobiechsilvo            
9
Sobiech Silvo   3/0            
5.-6.           Veronik Rajko    
10
Repnik Marjan           3/1    
    Repnik Marjan            
11
Kosec Jože   3/1            
        Veronik Rajko        
12
Veronik Rajko       3/1        
2.                
          Tešanović Spasoje        
                   
              Tešanović Spasoje    
              3/0    
          Pejovnik Jure        

Predtekmovalna skupina 1

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
1 1 Pejovnik Janez    3 / 0  3 / 1 3 / 0 9 / 1 6 1.
   2      2      2  
2 2 Kosec Jože 0 / 3   3 / 2 3 / 0 6 / 5 5 2.
  1     2     2  
3 3 Stanta Branko 1 / 3 2 / 3   3 / 0 6 / 6 4 3.
  1     1     2  
4 4 Marković Živorad 0 / 3 0 / 3 0 / 3   0 / 9 3 4.
  1     1     1  

 

1. Krog 1-4 Pejovnik Janez : Marković Živorad 3 / 0
  2-3 Kosec Jože : Stanta Branko 3 / 2
2. Krog 4-3 Marković Živorad : Stanta Branko 0 / 3
  1-2 Pejovnik Janez : Kosec Jože 3 / 0
3. Krog 2-4 Kosec Jože : Marković Živorad 3 / 0
  3-1 Stanta Branko : Pejovnik Janez 1 / 3

Predtekmovalna skupina 2

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
1 1 Veronik Rajko    3 / 0  3 / 0 3 / 0 9 / 0 6 1.
   2      2      2  
4 2 Kajžer Boris 0 / 3   0 / 3 2 / 3 2 / 9 3 4.
  1     1     1  
2 3 Serdinšek Igor  0 / 3 3 / 0   3 / 0 6 / 3 5 2.
  1     2     2  
3 4 Tisovnik Marjan 0 / 3 3 / 2 0 / 3   3 / 8 4 3.
  1     1     1  

 

1. Krog 1-4 Veronik Rajko : Tisovnik Marjan 3 / 0
  2-3 Kajžer Boris : Serdinšek Igor 0 / 3
2. Krog 4-3 Tisovnik Marjan : Serdinšek Igor 0 / 3
  1-2 Veronik Rajko : Kajžer Boris 3 / 0
3. Krog 2-4 Kajžer Boris : Tisovnik Marjan 2 / 3
  3-1 Serdinšek Igor : Veronik Rajko 0 / 3

Predtekmovalna skupina 3

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
1 1 Tešanović Spasoje    3 / 1  3 / 2   /   6 / 3 4 1.
   2      2        
2 2 Hladnik Adolf 1 / 3   0 / 3   /   1 / 6 2 3.
  1     1        
3 3 Pejovnik Jure 2 / 3 3 / 2     /   5 / 3 3 2.
  1     2        
  4     /     /     /       /      
                 

 

1. Krog 1-4 Tešanović Spasoje :     /  
  2-3 Hladnik Adolf : Pejovnik Jure 0 / 3
2. Krog 4-3   : Pejovnik Jure   /  
  1-2 Tešanović Spasoje : Hladnik Adolf 3 / 1
3. Krog 2-4 Hladnik Adolf :     /  
  3-1 Pejovnik Jure : Tešanović Spasoje 2 / 3

Predtekmovalna skupina 4

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
2 1 Lesnik Andrej   0 / 3 3 / 0   /   3 / 3 3 1.
   1      2        
1 2 Uršej Niko 3 / 0   1 / 3   /   4 / 3 3 1.
  2     1        
3 3 Matjašec Ivan 0 / 3 3 / 1     /   3 / 4 3 1.
  1     2        
  4     /     /     /       /      
                 

 

1. Krog 1-4 Lesnik Andrej :     /  
  2-3 Uršej Niko : Matjašec Ivan 1 / 3
2. Krog 4-3   : Matjašec Ivan   /  
  1-2 Lesnik Andrej : Uršej Niko 0 / 3
3. Krog 2-4 Uršej Niko :     /  
  3-1 Matjašec Ivan : Lesnik Andrej 0 / 3

Predtekmovalna skupina 5

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
1 1 Ofič Peter   3 / 0 3 / 0   /   6 / 0 4 1.
   2      2        
2 2 Repnik Marjan 0 / 3   3 / 0   /   3 / 3 3 2.
  1     2        
3 3 Skudnik Robert 0 / 3 0 / 3     /   0 / 6 2 3.
  1     1        
  4     /     /     /       /      
                 

 

1. Krog 1-4 Ofič Peter :     /  
  2-3 Repnik Marjan : Skudnik Robert 3 / 0
2. Krog 4-3   : Skudnik Robert   /  
  1-2 Ofič Peter : Repnik Marjan 3 / 0
3. Krog 2-4 Repnik Marjan :     /  
  3-1 Skudnik Robert : Ofič Peter 0 / 3

Predtekmovalna skupina 6

  1 Skupina 1 2 3 4 Nizi Točke Mesto
3 1 Srebot Ernest   0 / 3 0 / 3   /   0 / 6 2 3.
  1     1        
1 2 Sobiech Silvo 3 / 0   3 / 1   /   6 / 1 4 1.
  2     2        
2 3 Šetina Božo 3 / 0 1 / 3     /   4 / 3 3 2.
  2     1        
  4     /     /     /       /      
                 

 

1. Krog 1-4 Srebot Ernest :     /  
  2-3 Sobiech Silvo : Šetina Božo 3 / 1
2. Krog 4-3   : Šetina Božo   /  
  1-2 Srebot Ernest : Sobiech Silvo 0 / 3
3. Krog 2-4 Sobiech Silvo :     /  
  3-1 Šetina Božo : Srebot Ernest 3 / 0

0